PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : R50 Cvt Otomatik şanzıman hk.

R50Mini
28-01-2015, 11:20
Günaydın ,

R50 Cvt Otomatik şanzımanlı Minilerin hatalı olduğu ve yurt dışında toplandığı ve ücretsiz olarak iyileştirme yapıldığını duymuştum yıllar önce yapılmış bu uygulama.

Olası bir şanzıman probleminde ne kadar bir maliyet çıkar kaba taslak .

Teşekkürler.

http://arsiv.otopark.com/index.php?do=haber&id=1068

umitfb
28-01-2015, 11:48
Benim r56 da vuruntu problemi vardı.Borusan komple şanzıman değişimi dedi.Bayağı araştırdıktan sonra bu işin üstadını buldum.Hidrolik ünite revizyon edildi.Şu an eskisinden daha iyi.Maliyeti 2750 tl.Ama yukarıda geçen haberle ilgili borusana soracağım.Bizim kasa içinde geçerli ise paramızı geri alırız.:)

R50Mini
28-01-2015, 12:09
Benim r56 da vuruntu problemi vardı.Borusan komple şanzıman değişimi dedi.Bayağı araştırdıktan sonra bu işin üstadını buldum.Hidrolik ünite revizyon edildi.Şu an eskisinden daha iyi.Maliyeti 2750 tl.Ama yukarıda geçen haberle ilgili borusana soracağım.Bizim kasa içinde geçerli ise paramızı geri alırız.:)

2002 model bir araç olmasına karşın acaba benimde yararlanma şansım varmı onu bilmek istiyorum , aracımda bir sorun yok ama olabilme ihtimaline karşın .

Vuruntu problemi derken ?

umitfb
28-01-2015, 12:14
Ben borusana mail attım dönüş bekliyorum.Vites geçişlerinde arabanın herzaman değil ama ara ara öne atması bir boşluk oluşması gibi sıkıcı bir durum.Bu şanzımanlarda yaşanan kronik bir problem galiba.

R50Mini
28-01-2015, 12:19
Ben borusana mail attım dönüş bekliyorum.Vites geçişlerinde arabanın herzaman değil ama ara ara öne atması bir boşluk oluşması gibi sıkıcı bir durum.Bu şanzımanlarda yaşanan kronik bir problem galiba.

Otomatik Cvt de öye bir sorun yaşamadım ama otomatik modda kullanırken dip yaptığımda atak bir modda ivmelenmiyor buda Cvt şanzımanın elektrikli motorlardaki gibi mantalitede gitmesinden kaynaklı diye düşünmekteyim (vites geçişlerini anlamıyorsun ) yada aracımda bir problem var .

MinautoMaslak
05-02-2015, 17:57
Borusan otomotiv ile irtibata geçtikten sonra, bizimle irtibata geçmenizi öneririm..