MiniPassion.Net

MiniPassion.Net "Türkiye'nin ilk MINI Kulübü" (http://www.minipassion.net/forum/index.php)
-   Arananlar (http://www.minipassion.net/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Temiz Cooper S (http://www.minipassion.net/forum/showthread.php?t=176)

perseus 15-01-2013 14:00

Temiz Cooper S

Alıntı:

MinautoBurak Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1871)
fiyat güzelde ya araçda örneğin 2,3 bin tl gibi bi masraf çıkarsa vs. yapılaması gerekiyorsa bunları düşünmek lazım , bir de fotolar hiç hoş deil neden araç net gözükmüyor rengi bile belli deil daha...

Zaten arabanın ekspertizini forumdan uyemiz yapacak. Ok verirse mersine gidicem.

Obaspinar 15-01-2013 14:09

Alıntı:

perseus Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1882)
Zaten arabanın ekspertizini forumdan uyemiz yapacak. Ok verirse mersine gidicem.

Hayirlisi olur insallah. Hem aracinizla uzun yol yapmis olursunuz , hemde Mersini gormus olursunuz , bir tasla 2 kus :)

perseus 15-01-2013 14:14

Temiz Cooper S

42 diyo ve ısrar ediyor. Tarzı sevmedim napsam

perseus 15-01-2013 14:16

Temiz Cooper S

Arayanlar varmış ve galerici 41500 vermis. Takasta kullanacaksan ucuz demis ama Nakit verecekse galerici o fiyatı vermez dedim. Yaw anlamıyorum bu kadar ciddi adamı bulmussun 1000 tl pazarlık yapmıyosun

Obaspinar 15-01-2013 14:35

Re: Temiz Cooper S

Yapicaginiz sey biraz da olsa kumar , fakat tamam diyip araci expertize gondermeniz , muhtemelen 08 araclardaki servis ve bakimdan 2.000 tl civari bir bakim masrafi cikar. Bunu belki expertiz sonu pazarlik kozu olarak kullanabilirsiniz. Fakat tabikde arac bakimliysa hic birsey cikmama ihtimalide var.

Yanliz 42 internetteki fiyati degilmiydi yanlis mi hatirliyorum ?
Hic bi galerici 41.500 vermez nakit para bu arabaya onu da belirtim.

perseus 15-01-2013 14:53

Temiz Cooper S

Alıntı:

Obaspinar Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1896)
Yapicaginiz sey biraz da olsa kumar , fakat tamam diyip araci expertize gondermeniz , muhtemelen 08 araclardaki servis ve bakimdan 2.000 tl civari bir bakim masrafi cikar. Bunu belki expertiz sonu pazarlik kozu olarak kullanabilirsiniz. Fakat tabikde arac bakimliysa hic birsey cikmama ihtimalide var.

Yanliz 42 internetteki fiyati degilmiydi yanlis mi hatirliyorum ?
Hic bi galerici 41.500 vermez nakit para bu arabaya onu da belirtim.

Ben fiyatımı söyledim. Satamazsan dönersin dedim. İnternet fiyatı 43. Takıldığım nokta araba burada olsa gider kullanır dokunur bağ kurarım o zaman 1-2 fark etmez. Ben sattığım tüm arabalarda üçe beşe bakmadım aldığım paranında hayrını gordüm. Param gidecekse böle birine gitsin isterim.

Obaspinar 15-01-2013 15:03

Alıntı:

perseus Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1905)
Ben fiyatımı söyledim. Satamazsan dönersin dedim. İnternet fiyatı 43. Takıldığım nokta araba burada olsa gider kullanır dokunur bağ kurarım o zaman 1-2 fark etmez. Ben sattığım tüm arabalarda üçe beşe bakmadım aldığım paranında hayrını gordüm. Param gidecekse böle birine gitsin isterim.

Buyuk ihtimal telefonu cok caliodur mantikli bi araba diye ondan dusmuyodur fiyati.

perseus 15-01-2013 15:13

Temiz Cooper S

Alıntı:

Obaspinar Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1906)
Buyuk ihtimal telefonu cok caliodur mantikli bi araba diye ondan dusmuyodur fiyati.

Sen araba sattımıyla uğraştın o telefonlardan kaçı benim gibi ciddi çıkar. Neyse hayırlısı kısmet dedim geçtim.

NDG 15-01-2013 15:17

Temiz Cooper S

aslinda bi ucaga bakar biz antalyada bi kimizi lci kasa begendik sabah gittik baktik aksam donduk arabanin ustunde meger boya varmis fotograflarda anlamadik tramerde cikmadi ama kendimiz soyle bi detayli inceledigimizde anlamistik araciyakindan incelemek cok onemli.

perseus 15-01-2013 15:21

Temiz Cooper S

Alıntı:

NDG Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1912)
aslinda bi ucaga bakar biz antalyada bi kimizi lci kasa begendik sabah gittik baktik aksam donduk arabanin ustunde meger boya varmis fotograflarda anlamadik tramerde cikmadi ama kendimiz soyle bi detayli inceledigimizde anlamistik araciyakindan incelemek cok onemli.

Vaktim malesef hiç yok.

Obaspinar 15-01-2013 15:26

Alıntı:

perseus Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1910)
Sen araba sattımıyla uğraştın o telefonlardan kaçı benim gibi ciddi çıkar. Neyse hayırlısı kısmet dedim geçtim.

Ama ole dusunmeyin bir anda cok talep olunca sahipler dusundugu fiyatinda ustune satabilicegini dusunuyor. Ama arabanin kismeti geldimi satilmasi gerektigine inanirim.

Obaspinar 15-01-2013 15:27

Alıntı:

NDG Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1912)

3 4 kere sehir disindan arac aldim , her seferinde bi parca boya 2 3 olur. Sehir disindan arac dusunenlerin aklinda bulundurmasi gereken bir nokta.

perseus 15-01-2013 15:36

Temiz Cooper S

1 gün bekleyeceğim yarın tekrar bakarım. Olursa olur. Her seferinde daha iyi bir araba buldum. Gidene üzülmem.

Obaspinar 15-01-2013 15:40

Alıntı:

perseus Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1919)
1 gün bekleyeceğim yarın tekrar bakarım. Olursa olur. Her seferinde daha iyi bir araba buldum. Gidene üzülmem.

Kesinlikle , cok ustune dusmemek lazim.

perseus 15-01-2013 15:53

Temiz Cooper S

Alıntı:

Obaspinar Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1920)
Kesinlikle , cok ustune dusmemek lazim.

Sadece sizin başınıza devamlı soru soran biri olarak kalırım.

Obaspinar 15-01-2013 16:05

Alıntı:

perseus Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1921)
Sadece sizin başınıza devamlı soru soran biri olarak kalırım.

Estafullah , lutfen ole dusunmeyin , bilgi paylasinca degerli. Clubumuzu kurmamizdaki en buyuk etkenlerden biridir bu.

ayhansahin 15-01-2013 18:15

Soru sorulmayacaksa forum neden var? içinizi rahat tutun hem foruma canlılık geliyor. iphone forumu değil ki bu aynı soruyu bin kişi sorsun azarlayalım :)

perseus 15-01-2013 18:16

:) Teşekkür ederim herkese :)

MinautoMaslak 15-01-2013 19:09

Alıntı:

Obaspinar Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1917)
3 4 kere sehir disindan arac aldim , her seferinde bi parca boya 2 3 olur. Sehir disindan arac dusunenlerin aklinda bulundurmasi gereken bir nokta.

Çok doğru Onur abi boya yok dediklerinde bile boya çıkan gördüm,aldığım araçlarda da hep böyle oldu 2 parça boya var diyorlardı 4 parça boya çıkıyordu :)

Birde tramerde hasar çıkmıyorsa bu kaportasında boyasında işlem yok demek deildir . sigorta harici yapılış olabilir o yüzden alacağınız araca expertiz yaptırmadan almayın

perseus 15-01-2013 19:35

Temiz Cooper S

Alıntı:

MinautoBurak Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1944)
Çok doğru Onur abi boya yok dediklerinde bile boya çıkan gördüm,aldığım araçlarda da hep böyle oldu 2 parça boya var diyorlardı 4 parça boya çıkıyordu :)

Birde tramerde hasar çıkmıyorsa bu kaportasında boyasında işlem yok demek deildir . sigorta harici yapılış olabilir o yüzden alacağınız araca expertiz yaptırmadan almayın

Soylediklerinizde haklısınız. Hepsini biliyorum. Asla ekspertiz olmadan almam. Ayrıca benim prensiplerimde alsamda satsam da asla karşımdaki insana zaten alacak çok kişi var alırsan al dükkanın önününü kapama tarzı olmaz.

08:11.