MiniPassion.Net

MiniPassion.Net "Türkiye'nin ilk MINI Kulübü" (http://www.minipassion.net/forum/index.php)
-   Arananlar (http://www.minipassion.net/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Temiz Cooper S (http://www.minipassion.net/forum/showthread.php?t=176)

Obaspinar 16-01-2013 21:36

Re: Temiz Cooper S

Alıntı:

perseus Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 2017)
Sabırsızlanıyorum.

Aman diim 1.000 km geliceksiniz iyice kontrol yaptrin.

msevilir 16-01-2013 21:51

Temiz Cooper S

Hayırlı olsun gule gule kullanın...

GP 16-01-2013 22:01

Hayırlısı olur inşallah dikkatli gelin yolda :)

MinautoMaslak 17-01-2013 11:56

hayırlısı olsun güle güle kullanın kazasız belasız inş.

perseus 17-01-2013 17:29

Temiz Cooper S

Kaporasını da verdim. Pazartesi bileti de aldım. Sabırsızlanıyorum.

Obaspinar 17-01-2013 17:37

Alıntı:

perseus Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 2024)
Kaporasını da verdim. Pazartesi bileti de aldım. Sabırsızlanıyorum.

super haber , sabah gidip araci satin alip yolami cikicaksiniz?

perseus 17-01-2013 20:07

Temiz Cooper S

Alıntı:

Obaspinar Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 2025)
super haber , sabah gidip araci satin alip yolami cikicaksiniz?

Evet 2 kişi gidiyoruz. Dönüşte 2 şöför kullanıcaz. 12 ye kadar işlemler bitse gece evdeyiz hayırlısıyla. Salı iş var.

Obaspinar 17-01-2013 20:19

Alıntı:

perseus Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 2028)
Evet 2 kişi gidiyoruz. Dönüşte 2 şöför kullanıcaz. 12 ye kadar işlemler bitse gece evdeyiz hayırlısıyla. Salı iş var.

Super ,sizide MINI li yaptik :)

perseus 17-01-2013 20:21

Temiz Cooper S

Alıntı:

Obaspinar Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 2029)
Super ,sizide MINI li yaptik :)

Kuzenin olmasaydı almazdım. Guvenilir bir ekspertiz olmasa nasıl guvenirdim.

Obaspinar 17-01-2013 20:28

Alıntı:

perseus Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 2030)
Kuzenin olmasaydı almazdım. Guvenilir bir ekspertiz olmasa nasıl guvenirdim.

Haklisiniz tabiki, baglanti cok onemli. Klubumuzun kurulmasindaki ana nedeni, bu durumda bir az da olsa one cikti. Aramizdaki guven ve ag sayesinde 1.000km yi yakina cekmis olduk :)

perseus 17-01-2013 20:30

Temiz Cooper S

Alıntı:

Obaspinar Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 2031)
Haklisiniz tabiki, baglanti cok onemli. Klubumuzun kurulmasindaki ana nedeni, bu durumda bir az da olsa one cikti. Aramizdaki guven ve ag sayesinde 1.000km yi yakina cekmis olduk :)

Evet aynen öyle. :)

Cooperscem 18-01-2013 16:01

Hayırlı Olsun

MINI lerin fiyatlandırılması orjinalliklerine ve aksesuar larına göre kullanııclar tarafından belirlendiği için bir genelleme içine almak pek doğru olmayabilir

Ama sizin aracınız anlatılanları kadarı ile iyi gözüküyor inşallah sizin için hayırlı olur..

Benim aracım için yapılan iyi yorumlar içinde çok teşekkür ederim.Sıkı bir emek var aracın üzerinde her parça orjinal yan sanayi hiç bir şey mevcut değil

Özel sebeblerden dolayı satmak durumundayım isteyen arkadaşlara da ufak bir ikram yaparım... :D

perseus 18-01-2013 16:07

Temiz Cooper S

Alıntı:

Cooperscem Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 2037)
Hayırlı Olsun

MINI lerin fiyatlandırılması orjinalliklerine ve aksesuar larına göre kullanııclar tarafından belirlendiği için bir genelleme içine almak pek doğru olmayabilir

Ama sizin aracınız anlatılanları kadarı ile iyi gözüküyor inşallah sizin için hayırlı olur..

Benim aracım için yapılan iyi yorumlar içinde çok teşekkür ederim.Sıkı bir emek var aracın üzerinde her parça orjinal yan sanayi hiç bir şey mevcut değil

Özel sebeblerden dolayı satmak durumundayım isteyen arkadaşlara da ufak bir ikram yaparım... :D

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Arabanız mükkemel ama ben butçeme em uygun olanını seçtim aslında. Arabamı alayım gorüntüde 2-3 değişiklik ve motorda ufak tefek dokunmalar yapmayı düşünüyorum. Stock olarak kullanayım biraz sonra tavsiyelerinizi isteyeceğim.

perseus 18-01-2013 17:39

Temiz Cooper S

Alıntı:

ayhansahin Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1743)

Ayhan bey sizin attığınız bu mesajla dikkatimi çekmişti araba. Forumun amacına en güzel örnek.

Obaspinar 18-01-2013 20:09

Alıntı:

perseus Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 2040)
Ayhan bey sizin attığınız bu mesajla dikkatimi çekmişti araba. Forumun amacına en güzel örnek.

En kisa zamanda bulusmamizda canlisini goruruz insallah .

Obaspinar 18-01-2013 20:10

Alıntı:

Cooperscem Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 2037)
Hayırlı Olsun

Hayirli satislar , araciniz gercekten uzerinde emek olan bir arac . Degerini bilicek birisine gitmesi dilegiyle. Hep goruyorum zaten ata motors un onunde.

NDG 19-01-2013 03:54

Temiz Cooper S

hayirli olsun :)

ayhansahin 19-01-2013 22:56

Alıntı:

perseus Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 2040)

iyi günlerde kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

perseus 21-01-2013 13:31

Temiz Cooper S

Mersinden sevgiler arabamı aldım yoldayım. Dönüş başladı.

MinautoMaslak 21-01-2013 13:41

Hayırlı yolculuklar :)

06:04.