MiniPassion.Net

MiniPassion.Net "Türkiye'nin ilk MINI Kulübü" (http://www.minipassion.net/forum/index.php)
-   Arananlar (http://www.minipassion.net/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   İntercooler (http://www.minipassion.net/forum/showthread.php?t=3584)

cagin90 21-06-2017 15:19

İntercooler

Arkadaşlar selamlar herkese. 2013 r58 s im için büyük intercooler arıyorum. Saygılar herkese:)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Captainmini 22-06-2017 04:59

selam dostum. Muhakkak alta al :)

cagin90 22-06-2017 17:31

Alıntı:

Captainmini Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 52236)
selam dostum. Muhakkak alta al :)

Alta biraz daha büyük sanırım forge ve wagnere göre demi?

Captainmini 23-06-2017 04:00

Alıntı:

cagin90 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 52255)
Alta biraz daha büyük sanırım forge ve wagnere göre demi?

evetttt :)

onur_s 24-06-2017 22:36

Ben birinin tavsiyesi üzerine forge yerine bi firmanın almanyada ürettirdiği coolerı aldım. Iat değerleri marka bi coolerdan daha düşük çıkıyor, bmwm de wagner competition kullanıyorum, mini de bu coolerı kullandım, marka iyidir hoştur da öbür coolera verdiğim para biraz gereksiz geldi açıkçası. Sonuç olarak radyatör, ve kaliteli core yapısı olan bi cooler tercih edilebilir, 2 katını marka diye vermek gereksiz. Aracımda hep en iyi markaları kullanan biri olarak söylüyorum seçim sizin :)

Ouz 25-06-2017 07:57

Alıntı:

onur_s Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 52310)
Ben birinin tavsiyesi üzerine forge yerine bi firmanın almanyada ürettirdiği coolerı aldım. Iat değerleri marka bi coolerdan daha düşük çıkıyor, bmwm de wagner competition kullanıyorum, mini de bu coolerı kullandım, marka iyidir hoştur da öbür coolera verdiğim para biraz gereksiz geldi açıkçası. Sonuç olarak radyatör, ve kaliteli core yapısı olan bi cooler tercih edilebilir, 2 katını marka diye vermek gereksiz. Aracımda hep en iyi markaları kullanan biri olarak söylüyorum seçim sizin :)

Nereden aldınız acaba ? Ben de arıyorum da :)

Captainmini 27-06-2017 02:48

Alıntı:

onur_s Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 52310)

Harika ! Markası ve modeli nedir fiyatı uygun ise forumdan arkadaşlar almak isteyebilir..

onur_s 27-06-2017 13:22

Alıntı:

Captainmini Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 52337)
Harika ! Markası ve modeli nedir fiyatı uygun ise forumdan arkadaşlar almak isteyebilir..

markasını bilmiyorum ancak bmw ve mini lere özel cooler ürettirmişler, sahibinden sitesinde ilanı var. İsteyen sıfır alsın, isteyen bende 2 hafta kullanılmışı var onu alsın burda pazarlama yapıyorum gibi anlaşılmasın :)
stock n14 jcw de 38-40 derecelerde sabit kaldı iat, üstüne çıkmadı hiçbir şekilde. Kaba taslak araçta farkı da uzunda daha istekli olması şeklinde oldu.

cagin90 30-06-2017 22:30

Alta alınmıştır. Herkese teşekkür ederim:)

17:26.