MiniPassion.Net

MiniPassion.Net "Türkiye'nin ilk MINI Kulübü" (http://www.minipassion.net/forum/index.php)
-   Arananlar (http://www.minipassion.net/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   R53 coilover (http://www.minipassion.net/forum/showthread.php?t=3194)

al4887 17-01-2017 20:51

R53 coilover

Merhaba arkadaslar. Bir suredir r53 ume coilover ariyorum. Henuz kafama yatan bi coilover bulamadim. Satmayi dusununen veya nerden alabilecegim konusunda yardimci olabilcek varsa yazarsa sevinirim.
Simdiden tesekkurler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

MaGiRuS 17-01-2017 21:14

Cadde tipi bir CO disunuyorsaniz H&R tavsiye ederim. Cok arkadasimiz kullanmistir. Hem ekonomiktir hemde perfomansi tatminkardir. Daha ust seviye birseyler dusunuyorsaniz orada secenekler cok kisitli ne yazikki

Sent from my iPhone using Tapatalk

al4887 17-01-2017 21:20

Acikcasi kur bu durumdayken cok para vermek istemiyorum. Cadde tipi ve konforu cok bozmayan bir coilover dusunuyorum. H&R nerden bulabilirim biliyor musunuz?

clv2lGl 21-01-2017 21:35

Alıntı:

al4887 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 47291)
Acikcasi kur bu durumdayken cok para vermek istemiyorum. Cadde tipi ve konforu cok bozmayan bir coilover dusunuyorum. H&R nerden bulabilirim biliyor musunuz?

Maslak'ta Powershop'tan temin edebilirsiniz.

al4887 22-01-2017 00:58

H&R turkiye bayini buldum izmirdeymis. Siparisi verdim. Artik gelince yorumlarimi paylasirim :)

MuratY. 22-01-2017 05:31

Bekliyoruz yorumları :)

Leoo 01-02-2018 00:44

Alıntı:

al4887 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 47388)
H&R turkiye bayini buldum izmirdeymis. Siparisi verdim. Artik gelince yorumlarimi paylasirim :)

Yorumları bekliyoruz

ilhamyyr 01-02-2018 02:41

R53’de hr kullandim. Hem konfordan hem de pistteki performansindan cok mutluydum. Eminim siz de memnun kalacaksiniz

grkm 05-02-2018 00:54

R53'te HR Cup Kit kullanmıştım.. Tek kelimeyle harikaydı. Tavsiyem bulabilirseniz Sway bar da bulmaya çalışın. Tepkiler çok çok daha farklı oluyor.

Coilover çok yönlü ayarlanabilen bir ürün. Türkiye'de henüz çok sayılı kişi hassas yaklaşıyor çünkü iki vida çevirerek aracın tüm geometrisini değiştirerek aracı iyi hale getirmiyorsunuz. Bunun için içinde sürücü varken, deposu yarım dolu iken 4 lastiğinde ağırlık skalasının bulunması ve her bir amortisöre düşen yüke göre sertlik, yükselik ve geri sekmeyi ayarlamak gerekiyor. Bunun için referanslı garajlarla çalışabilirsiniz. Örn: Maslak Paşaoğlu Servis - Savaş Paşaoğlu

Ayrıca bu eklentilerden sonra en büyük yük lastiklere biniyor. Kaliteli bir lastiğiniz yoksa tam keyfine ve güvenliği sağlamak adına iyi bir lastik edinin. Örneğin michelin Pilot sport4 v.b.

Şimdiden bol keyifler :)

08:35.