Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-06-2014   #13
immo
MINIPassion.net

immo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Forum Bilgileri
Yer: Istanbul / Turkiye

Alıntı:
997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Short intake cok guzel fıkır,uyguladınız mı ve nasıl bır kazanım aldınız? Cok faydalı gorunuyor cıdden.
Kamber kıtını neden kullanmadınız? Eksık yada fazlasını paylasırsanız sevınırım
Quaife dusunmustum,Way nasıldır? Kullanıcı yorumlarına nasıl ulasırız? Tek amac pıst benım ıcın.
Yardımlar ıcın cok tesekkur ederım sımdıden.
Short Intake şu anda sadece benim bildiğim kadarıyla bursa'daki büyük turbolu r56'da ve @karol nicki İsa Abimizin aracında var. Ben kendi aracıma uygulamadım, hala standart jcw tuning kit filitresiyle geziyorum ben Ama mantık olarak motorun en iyi hava alan, ve en fazla soğuk hava çeken yeri orası. Ayrıca turbo araçlarda short ram'in her zaman daha verimli olduğu defalarca tartışıldı. Bu paylaştığım DNA stage 3'ün fiyatı uygun olsa ondan alınır ama gelin görünki 2400TL civarında bir fiyata geliyor.

Kamber kiti açıkçası benim kullanımım için gereksiz geliyor, aracımı piste falan soktuğum yok, bir heyecanla satın almıştım Ahmet Bey'den pist setupı yapalım diye, 2 gün o şekilde gezdim, sonra apaçi işi düşürdüm yine arabayı. O yüzden kamber kiti olsa n'olur olmasa n'olur kanaatindeyim.

Alta Intercooler'ı son kalanı ben aldım BTG'den, ellerinde yok diye biliyorum ama sormakta fayda var. Powershop'ta Forge olması lazım yanlış hatırlamıyorsam.
immo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla