MiniPassion.Net   

Go Back   MiniPassion.Net "Türkiye'nin ilk MINI Kulübü" > MINIPassion Pazar > Satılanlar > MINI

MINI MINI ile ilgili ilanlar..

• MINAUTO, web sayfası için tıklayın.. G-Force Motorsport, web sayfası için tıklayın.. G-Force Motorsport bünyesinde araç modifikasyonu, body kit, hardware motor ve software yazılım imkanları sunmaktadır. Hofele, Advan, Kreisseg, Akrapovic, Evotech, Eissenmann, Cargraphic, 
MTM Motoren Technic, Active Autowerke, AP Racing, Brembo, Zimmermann, Bilstein.. Turkiye'nin ilk resmi distributor onayina sahip ve Almanya BMW AG tarafindan resmi olarak taninan BMW kulubu BMW Car Club Turkey.

Seçenekler Stil
Alt 03-03-2021   #1
gokhun85
MINIPassion.net

Forum Bilgileri
Yer: İstanbul

Standart S paket Dizel Sıfır Masraf Bol Aksesuar ve Ekstralı R60

Arkadaşlar merhaba

Severek kullandığım, göz bebeğim gibi baktığım komple orjinal parçalar ile S görünüme çevirdiğim dizel R60ımdan bazı gerekliliklerden dolayı ayrılmak zorundayım. Fotoğrafları yarın ekleyeceğim. Araç bilgileri ve ekstralarını aşağıda anlatıyorum.

Model : 2012
KM : 169.000
Hasar Kaydı : Yok
Kaza : Yok
Renk : Royal grey gövde siyah tavan
Motor Durumu : %100
İç mekan : Herhangi bir yırtık, kırık, çizik aksam yok. Araç kondüsyonu çok çok iyi.

Boya Değişen : Kaput vernik atmasından dolayı tarafımca boyatıldı. Resimleri mevcut.

Bakım durumu : 150 binde iken zincirler, kayışlar, kasnak vs değiştirildi. 160 binde aracı Minautoda komple bakıma soktum. Problemli ya da idare eder seviyede olan tüm parçalar ve baskı balata seti değişti. Volan revize edildi. Yaklaşık 13 bin lira harcama yapıldı.

Ekstralar

Jant : Orjinal 16 inç jantları kışlık lastikler için kullanıyorum. Goodyear lastikler. 5 bin km yol yaptı. Patlak çatlak işlem yok. Yazlık lastikler için orjinal 17 inç double spoke jant aldım. Onarım görmedi. Temiz. Üzerinde continental lastikler var. 10 bin daha gönül rahatlığıyla gider.

Gövde :
Orjinal parçalar ile S görünüme çevrildi.

Ön Lip : Orjinal JCW ön lip takıldı.

Yan Sinyal Nikelajları : S araçtakiler takıldı. Carbon süs pedleri var. Siyah folyo ile kaplandı.

Yan Sinyaller : Orjinal turuncuların yerine siyah renk kayan led sinyaller takıldı.

Hararet Göstergesi : Araç OBD sistemi üzerinden çalışan Analog hararet göstergesi takıldı. Bilen bilir analog göstergeler hep tesisatta kesme biçme yapılarak müşürle yapılır. Araç orjinalliğini bozmamak için buna girmedim. OBD'den çalışan analog göstergeler pahalıdır. Dijitallerin görüntüsü çok kötü. Araç içerisinde dandik çin malı görüntü de istemedim. Bu sebeple ODBden çalışan Analog tercih ettim.

Ses sistemi : Kapı hoparlörleri Morel tempocoax 4 ile değiştirildi. Koltuk altı basslar Dragster academy retrofit subwooferlar ile değiştirildi. Reis audio 6 kanal amfili 8 kanal ses işlemcisi takıldı. Enfes bir ses var araçta.

Kapı kolları : Piano black plastik kaplama seti ile siyaha çevrildi.

Far ve Stop çerçeveleri : Siyah kaplama yapıldı.

Farlar : Konusunun açık ara en iyi uzmanı İlker Kemal Bikeç tarafından Mercedes S serisinden çıkma mercek ve xenon seti takıldı. Far içleri siyaha boyandı.

Diskler :
Ön - Arka diskler Alman, spor, hızlı soğuyan delikli diskler ile değiştirildi.

Yazılım : Araçta ecufast yazılım mevcut. 140 hp şu anda. Dynoda da 140 hp veriyor. Motor kusursuz.

Egzoz : Orjinal Countryman S son susturucusu takıldı.

Geri Görüş Kamerası : LCD ekranlı dikiz aynası monte edildi. Geri görüş kamerası doğrudan aynaya yansıyor.

İlave gösterge : OBD bağlantısı ile çalışan analog hararet göstergesi taktım. Bilen bilir. OBD ile çalışan analog göstergeler pahalıdır.

Şu an aklıma gelenler bunlar. Aracıma nasıl özendiğimi anlamışsınızdır.

Fiyat : 230 bin TL düşünüyorum. Bir kaç parça değişeni olan, masrafının neler çıkacağı belirsiz, ilavesi ekstrası olmayan, standart görünümlü araçlar ile mukayese etmeyin lütfen.

İlgilenen arkadaşlar 0536 653 57 17 den ulaşabilir.

Konu gokhun85 tarafından (08-03-2021 Saat 20:15 ) değiştirilmiştir..
gokhun85 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
gokhun85'in Yazısını Beğenenler:
Alt 06-03-2021   #2
gokhun85
MINIPassion.net

Forum Bilgileri

Ön Görünüm :

Arka görünüm :

Gösterge :

Vernik atması hali :

Alt 19-05-2021   #3
gokhun85
MINIPassion.net

Forum Bilgileri

Günceldir

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)