MiniPassion.Net   

Go Back   MiniPassion.Net "Türkiye'nin ilk MINI Kulübü" > Sponsorlarımız > Minauto > Soru - Cevap

• MINAUTO, web sayfası için tıklayın.. G-Force Motorsport, web sayfası için tıklayın.. G-Force Motorsport bünyesinde araç modifikasyonu, body kit, hardware motor ve software yazılım imkanları sunmaktadır. Hofele, Advan, Kreisseg, Akrapovic, Evotech, Eissenmann, Cargraphic, 
MTM Motoren Technic, Active Autowerke, AP Racing, Brembo, Zimmermann, Bilstein.. Turkiye'nin ilk resmi distributor onayina sahip ve Almanya BMW AG tarafindan resmi olarak taninan BMW kulubu BMW Car Club Turkey.

Seçenekler Stil
Alt 07-06-2019   #1
fearuq
MINIPassion.net

fearuq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Forum Bilgileri
Yer: denizli / türkiye

Üye Garajı
Standart F56 kasnak

Merhaba, aracım 2014 f56 cooper benzinli bayram ziyareti için Ankara gelmiştim yolda birden akü şarj etmiyor diye hata verdi sonra hararet yaptı ustamı durumu anlatıcınca kasnaktan şüphelendi, velhasılkelam Ankara’da Bmw mini özel servisi buldum Arabayı oraya çektirdim baktılar kasnak arızalanmış kasnak bakıyoruz .. Bayram tatili olduğu için kapalı yerler çok ve benim Pazar günü Denizli’ye sönmem gerek Ankara da bulabilecek yer var mı ? Ve Bmw bin hangi kasa kodlu aracıyla aynı Benin aracım onun koduyla arınacağım parçayı .. yardımcı olabilirseniz sevinirim bu arasa bir yeri aradık 2500₺ dediler sahibinden de 1700-1900 tl civarlarında satıyorlar ..
fearuq isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
fearuq'in Yazısını Beğenenler:
Alt 08-06-2019   #2
cemguner
Onur Üyesi

cemguner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Forum Bilgileri

Üye Garajı

Alıntı:
fearuq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, aracım 2014 f56 cooper benzinli bayram ziyareti için Ankara gelmiÅŸtim yolda birden akü ÅŸarj etmiyor diye hata verdi sonra hararet yaptı ustamı durumu anlatıcınca kasnaktan şüphelendi, velhasılkelam Ankara’da Bmw mini özel servisi buldum Arabayı oraya çektirdim baktılar kasnak arızalanmış kasnak bakıyoruz .. Bayram tatili olduÄŸu için kapalı yerler çok ve benim Pazar günü Denizli’ye sönmem gerek Ankara da bulabilecek yer var mı ? Ve Bmw bin hangi kasa kodlu aracıyla aynı Benin aracım onun koduyla arınacağım parçayı .. yardımcı olabilirseniz sevinirim bu arasa bir yeri aradık 2500₺ dediler sahibinden de 1700-1900 tl civarlarında satıyorlar ..

Geçmiş olsun. Bmw kodu yerine mini kodu ile niye aramıyorsunuz ki. Yetkili servisten de fiyat aldınız mı? 1900₺ sahibinden sitesinden almak yerine servise 2500₺ verip ürünü servisten garanti ile almak bence daha mantıklı.

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil