MiniPassion.Net   

Go Back   MiniPassion.Net "Türkiye'nin ilk MINI Kulübü" > MINIPassion Pazar > Arananlar

• MINAUTO, web sayfası için tıklayın.. G-Force Motorsport, web sayfası için tıklayın.. G-Force Motorsport bünyesinde araç modifikasyonu, body kit, hardware motor ve software yazılım imkanları sunmaktadır. Hofele, Advan, Kreisseg, Akrapovic, Evotech, Eissenmann, Cargraphic, 
MTM Motoren Technic, Active Autowerke, AP Racing, Brembo, Zimmermann, Bilstein.. Turkiye'nin ilk resmi distributor onayina sahip ve Almanya BMW AG tarafindan resmi olarak taninan BMW kulubu BMW Car Club Turkey.

Seçenekler Stil
Prev önceki Mesaj   sonraki Mesaj Next
Alt 07-05-2019   #1
ClubmanS
MINIPassion.net

ClubmanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Forum Bilgileri
Yer: Kocaeli

Üye Garajı
Smile WhatsApp grubu hakkinda

Merhabalar,forumda derdimize care olmakta gec kalinan veya bulunamayan hızlı cevaplar icin whatsapp grubundan iletişime geçmeliyiz diye düşünüyorum.Bazi sonuçlara ulaşamıyorum.
Grup varsa beni ekleyin lütfen. Numaram 5447668585.Baska klüplerde icon araclar icin bu işlerin içinde bulunmuş biri olarak söylemeliyim bazi konularda cok iyi neticeler hızlı alınır,polemik ve sataşmalara adminler kesinlikle izin vermez,kurallar katıdır muhabbet grupları ayrıdır. Yurt dışındaki durumda benzerdir. Sık görüşmek isteyenler,gazlamak isteyenler, teknik konuları paylaşmak isteyenler,kendin pişir kendin yeciler,kahveciler çorbacılar,youtuberlar ,instacilar hepsi forumlarda vardır ve birçoğu whatsapp grubundan haberleşir.
Saygı ve selamlarimla..
ClubmanS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil