MiniPassion.Net   

Go Back   MiniPassion.Net "Türkiye'nin ilk MINI Kulübü" > MINIPassion Pazar > Arananlar

• MINAUTO, web sayfası için tıklayın.. G-Force Motorsport, web sayfası için tıklayın.. G-Force Motorsport bünyesinde araç modifikasyonu, body kit, hardware motor ve software yazılım imkanları sunmaktadır. Hofele, Advan, Kreisseg, Akrapovic, Evotech, Eissenmann, Cargraphic, 
MTM Motoren Technic, Active Autowerke, AP Racing, Brembo, Zimmermann, Bilstein.. Turkiye'nin ilk resmi distributor onayina sahip ve Almanya BMW AG tarafindan resmi olarak taninan BMW kulubu BMW Car Club Turkey.

Seçenekler Stil
Alt 06-01-2018   #1
Faruk
MINIPassion.net

Faruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Forum Bilgileri
Yer: Erzurum

Standart Cooper Aranıyor

Merhabalar
60-70 bin liraya kadar temiz fiyatı muadillerine göre normal olan bi araç arıyorum. Otomatik önceliklidir. Onun dışında s, one ya da turbosuz 1.6 olması sorun teşkil etmiyor varsa satılık aracınız ya da çevrenizde bilgi verebilir misiniz?
R56 olması şart tabii
Teşekkürlerr

instagram.com/faruktorunn
Faruk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-01-2018   #2
Tarik
MINIPassion.net

Tarik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Forum Bilgileri
Yer: İstanbul

Üye Garajı

Alıntı:
Faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhabalar
60-70 bin liraya kadar temiz fiyatı muadillerine göre normal olan bi araç arıyorum. Otomatik önceliklidir. Onun dışında s, one ya da turbosuz 1.6 olması sorun teşkil etmiyor varsa satılık aracınız ya da çevrenizde bilgi verebilir misiniz?
R56 olması şart tabii
Teşekkürlerr
Bir arkadaşıma ait, benim bizzat baktırıp aldırdığım, son bakımına da kendim götürdüğüm bir aracı var, 2007 R56 standart Cooper "otomatik", 60-61bin km gibi şu an, kazasız, kaputta bir şey düşmesinden bir boya vardı (darbesiz, kontrol ettirdim), bir kapısının altında da 10 cm kadar kalem çiziği gibi bir göçük var (boyasız göçük düzeltme ile yapılabilir ama maliyeti kadar estetik bir zararı yok )

İlandaki aracın aynısı ancak sunroof yok bizimkinde, kaputta şerit de yok. 3 kol direksiyon vs tüm donanımlar aynı. frenleri ve bobinleri yeni değiştirdim

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...09119101/detay

50 bin lira civarına satmayı düşünüyordu, altına iner mi bilmiyorum. İlgilenirseniz sorarım kendisine tekrar
Tarik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-01-2018   #3
Faruk
MINIPassion.net

Faruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Forum Bilgileri
Yer: Erzurum

Alıntı:
Tarik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bir arkadaşıma ait, benim bizzat baktırıp aldırdığım, son bakımına da kendim götürdüğüm bir aracı var, 2007 R56 standart Cooper "otomatik", 60-61bin km gibi şu an, kazasız, kaputta bir şey düşmesinden bir boya vardı (darbesiz, kontrol ettirdim), bir kapısının altında da 10 cm kadar kalem çiziği gibi bir göçük var (boyasız göçük düzeltme ile yapılabilir ama maliyeti kadar estetik bir zararı yok )

İlandaki aracın aynısı ancak sunroof yok bizimkinde, kaputta şerit de yok. 3 kol direksiyon vs tüm donanımlar aynı. frenleri ve bobinleri yeni değiştirdim

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...09119101/detay

50 bin lira civarına satmayı düşünüyordu, altına iner mi bilmiyorum. İlgilenirseniz sorarım kendisine tekrar
olabilir görüşebilme imkanımız var mıdır?

instagram.com/faruktorunn
Faruk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-01-2018   #4
Tarik
MINIPassion.net

Tarik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Forum Bilgileri
Yer: İstanbul

Üye Garajı

Alıntı:
Faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
olabilir görüşebilme imkanımız var mıdır?
Tabii, sabah sorayım kendisine eğer fikri değişmediyse size arkadaşımın numarasını özel mesaj atayım
Tarik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-03-2018   #5
hasanakbayir

hasanakbayir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Forum Bilgileri
Yer: İstanbul / Türkiye

Eğer hala araç almayı düşünüyorsanız, benim aracımı öneririm.

Cooper R56, 1.6 lt atmosferik, 2010 model, 43.600 kmde, otomatik vites, kırmızı renk (beyaz tavanlı), sunrooflu, dijital klimalı, direksiyondan hız sabitleyici, radyo ses ayarı vs var.
Hiç yağ eksiltmeyen bir araç.
Tüm bakımları borusanda yapılmış. Tramerde tek kayıt var: ön tampon ve sağ ön sis farı değişmiş. Harici kaportada boya vs yok. 2017 temmuzda muayene yaptırmıştım. Son bakımını geçen hafta yine borusanda yaptırdım. Tüm bakım geçmişi, yedek anahtarı, kullanım kitapları (Stepne, avadanlık, kriko vs.. hiç kullanılmış. Hatta bagaj filesi bile poşetinde duruyor) mevcuttur.
Düşündüğüm fiyat 70.000 tl

Henüz ilan vermedim. Nisan ayı sonuna doğru ilan vereceğim.
İlgileniyorsanız cepten ulaşabilirsiniz.
5336443122

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hasanakbayir isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-03-2018   #6
zAferkahraman
MINIPassion.net

zAferkahraman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Forum Bilgileri
Yer: İstanbul / Türkiye

Üye Garajı

Alıntı:
hasanakbayir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eğer hala araç almayı düşünüyorsanız, benim aracımı öneririm.

Cooper R56, 1.6 lt atmosferik, 2010 model, 43.600 kmde, otomatik vites, kırmızı renk (beyaz tavanlı), sunrooflu, dijital klimalı, direksiyondan hız sabitleyici, radyo ses ayarı vs var.
Hiç yağ eksiltmeyen bir araç.
Tüm bakımları borusanda yapılmış. Tramerde tek kayıt var: ön tampon ve sağ ön sis farı değişmiş. Harici kaportada boya vs yok. 2017 temmuzda muayene yaptırmıştım. Son bakımını geçen hafta yine borusanda yaptırdım. Tüm bakım geçmişi, yedek anahtarı, kullanım kitapları (Stepne, avadanlık, kriko vs.. hiç kullanılmış. Hatta bagaj filesi bile poşetinde duruyor) mevcuttur.
Düşündüğüm fiyat 70.000 tl

Henüz ilan vermedim. Nisan ayı sonuna doğru ilan vereceğim.
İlgileniyorsanız cepten ulaşabilirsiniz.
5336443122

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bizim kuzen ilgilenebilir. Yakın zamanda rahatsız edeceğiz

2014 J C W R56 chilired
2009 Cooper S R56 pepperwhite [ S O L D ]
zAferkahraman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
zAferkahraman'in Yazısını Beğenenler:

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)