MiniPassion.Net   

Go Back   MiniPassion.Net "Türkiye'nin ilk MINI Kulübü" > MINIPassion Pazar > Satılanlar > MINI

MINI MINI ile ilgili ilanlar..

• MINAUTO, web sayfası için tıklayın.. G-Force Motorsport, web sayfası için tıklayın.. G-Force Motorsport bünyesinde araç modifikasyonu, body kit, hardware motor ve software yazılım imkanları sunmaktadır. Hofele, Advan, Kreisseg, Akrapovic, Evotech, Eissenmann, Cargraphic, 
MTM Motoren Technic, Active Autowerke, AP Racing, Brembo, Zimmermann, Bilstein.. Turkiye'nin ilk resmi distributor onayina sahip ve Almanya BMW AG tarafindan resmi olarak taninan BMW kulubu BMW Car Club Turkey.

Seçenekler Stil
Alt 11-11-2021   #1
Ozz
MINIPassion.net

Ozz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Forum Bilgileri
Yer: İstanbul

Standart Satılık Chili Red R56 S + Manuel + LSD

Herkese merhabalar,

Severek aldığım ve kullandığım, özel olduğunu düşündüğüm Mini'mi, yine otomatik ve F56 olacak bir Mini almak üzere satıyorum. Eşimin de artık kullanmaya başlaması sebebiyle otomatik araç arıyoruz.

Aracımın konusu aşağıda :

http://www.minipassion.net/forum/sho...1668#post61668

Araç manuel, şuan 106 bin km'de, fabrikasyon LSD var. Aracın ilk özgörkey faturası, yedek anahtarları, kitapçıkları duruyor.
Buna ek orjinal JCW Tuning Kit var. Mini co uk'de bu kitin güncel rakamı en son 2000 Pound'du. Bu kitte manifold, air intake, jcw son susturucu ve yazılım paketi var. 192 ps 270 nm torka çıkartıyor kitle birlikte.

Aracı aldıktan sonra tüm bakımlarını Garaj475 Ahmet Usta'da yaptırdım, referans olarak sorabilirsiniz. Tüm eksiklerini 1 senede hallettim.
Devir daim, V kayışı, kasnak, o2 sensörü, depo içi yakıt pompası, genleşme kabı, ön düzende yıpranan burçlar, rotlar, viraj demir lastikleri, körükler hepsi değişti. Ön düzeni tamamen kusursuz durumda. Son bakımını 103.500 binde yaptırdım. Bakım ihtiyacı yoktur. Araçta yağ eksiltme 8 bin km'deki bakımda 500 ml kadardı. N14'lerde bilinen yağ yakma sorunu kesinlikle yok, duman atma vs söz konusu değil. İstediğiniz yerde kontrol ettirebilirsiniz. Mekanik olarak kusursuz hale getirmiştim ancak yine dediğim gibi otomatik araç arayışı sebebiyle üzülerek satmak istiyorum.

Bir detailing meraklısı da olarak, içine detaylı temizlik yapıldı, Koch Chemie ürünleri ile polisajı yapıldı. Zymöl Titanium Wax ve BMD Wax 'ile korumaya alındı. Düzenli temizliği, en üst kalite ürünlerle koruması yapıldı.

Lastikleri Conti Premium Contact 6, 5 mm üstünde derinliği var. İyi durumdalar. 205/45/17 orjinal ebatta.

Aracın son hali ile ilgili detaylı fotoğraflar ve ilan detayları için aşağıdan bakabilirsiniz. Galeri yakın bir arkadaşımın, vaktim olmadığı için göstermek adına yardımcı oluyor, araç dükkanda.

Yine sorularınız olursa özelden benimle de iletişime geçebilirsiniz.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...71288131/detay
Ozz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil